Interneta veikala izstrāde nav viegla. Tā funkcionalitātei ir nepieciešams mūsdienīgs, gaumīgs un unikāls dizains. Mūsu mākslinieki spēs Jums radīt veiksmīgu, modernu un unikālu web dizainu.

Kas ir Shopify?

Shopify ir E-komercijas platforma, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu interneta veikalu. Shopify uzsākt lietot ir viegli, salīdzinot ar citām interneta veikala izstrādes platformām.

Jūs varat pieteikties uz bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu veikalā Shopify, lai pats to pārbaudītu. Izmēģinājuma laikā jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmēģināt bezmaksas lietotnes Shopify un, ja jūs pietiekami reklamējat, veikt pirmo pārdošanu. Shopify cenas sākas no 9 USD mēnesī, ja izmantojat Lite plānu. Tomēr vairums pirmo reizi veikalu īpašnieku sākas ar Shopify pamata plānu, sākot no 29 USD mēnesī. Pēc tam atlikusi vien paša interneta veikala izstrāde.

Shopify administrēšana un pārvaldība

interneta veikala izstrāde

Jūsu tiešsaistes veikala administrācijas pusē atradīsiet visu pārskatu un funkciju klāstu, kas palīdzēs jums saprast, kā darbojas jūsu Shopify veikals. Vienā mirklī varat apskatīt pasūtījumu skaitu. Jūs varat atrast labākās produktu lapas. Un Jūs pat varat skatīties savas vietnes apmeklētāju reāllaika skatu. Shopify ir visaptverošs rīks tiešsaistes mazumtirgotājam, ļaujot jums iegūt padziļinātu izpratni par visu jūsu tiešsaistes veikalu. Lai papildinātu savu Shopify interneta veikalu ar plašāku funkcionālo klāstu, Shopify piedāvā Shopify Apps, jeb vietni, kur Jūs variet iegādāties gan maksas, gan pieslēgt bezmaksas Shopify papildinājumus.

Shopify interneta veikala izstrāde un iespējas

Ja veidojat jaunu vietni, Jums, iespējams, būs jāmaksā par tēmu (vietnes dizains / izskats). Bet Shopify jūsu veikalā automātiski tiek ielādēta bezmaksas tēma, kuru varat sākt pielāgot sev vēlamā veidā. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēlas tikai paspēlēties, lai redzētu, kādas ir iespējas. Jūs varat izvēlēties bezmaksas fontus (jau instalētus veikalā) vai mainīt krāsu shēmu, pievienot savus fotoattēlus un daudz ko citu. Ir arī tūkstošiem e-komercijas tēmu fotoattēlu, kurus varat izvēlēties no Shopify fotogrāfiem. Jūs tos varat atrast sava Shopify sadaļā “bezmaksas attēli”.

Shopify lietošana

Veidojot Shopify veikalu, tas, ko Jūs patiešām veidojat, ir bizness, nevis pasīva ienākumu plūsma. Uzņēmējdarbības uzsākšana nebūt nav viegli izdarāma lieta. Lai izdomātu, kā izmantot Shopify un izveidotu rentablu veikalu, nepieciešami eksperimentu mēneši. Var paiet zināms laiks, lai uzzinātu, kur administratora vietā atrodas katra jūsu veikala sadaļa vai kādas papildus aplikācijas un funkcijas Jums būtu nepieciešams izmantot. Lielākoties Shopify darbojas intuitīvi. Tas prasa tikai nelielu praksi.

Kā darbojas Shopify?

Shopify palīdz organizēt Jūsu veikala izskata izkārtojumu, izmantojot motīvus. Tā piedāvā arī maksājumu apstrādi, kas ļauj pieņemt un saņemt samaksu par pārdotajiem produktiem.

Galu galā Shopify ļauj ne tikai izveidot savu interneta veikalu, bet arī sniedz ieskatu par klientiem, lai jūs varētu labāk apkalpot auditoriju.

Vēlies noskaidrot vairāk? Sazinies ar mums!