Mūsu galvenais uzdevums ir izstrādāt unikālas, gaumīgas un ērti lietojamas mājas lapas, tā arī radās mūsu uzņēmums, kas veido vārdu Style – Dizains un Web – Risinājums.

Mūsu galvenie mērķi ir, izveidot tādu mājas lapas dizainu, kas būtu diezgan moderns, atbilstu mūsdienu prasībām, būtu ērti uztverams, kā arī mājas lapas apmeklētājiem būtu patīkami uzturēties Jūsu mājas lapā.


Mājas lapu dizainu izstrādes process

Dizaina izstrādes procesā klients norāda savas īpašās vēlmes, redzējumu, vīziju, kā, viņuprāt, vajadzētu izskatīties mājas lapai. Pēc tam mūsu mākslinieki, izvērtējot iesniegtos datus, izstrādā tieši Jūsu biznesam, uzņēmumu darbības veidam saistošu mājas lapas vizuālo tēlu.

Izstrādājam gan grafisko dizainu, gan sociālo kontu grafiskos elementus. Nodrošinam pilnu grafiskā dizaina servisu, sākot no banneriem, beidzot ar logo, vizītkartēm un bukletiem.


Mājas lapu dizainu izstrādes cenas

Mājas lapu dizainu izstrādes cenas ir atkarīgas no vīzijas par pašu mājas lapu – cik sarežģīts vai vienkāršs tās dizains paredzēts. Ja mājas lapas dizainam tiek izvēlēta jau gatava mājas lapas bāze, kas pēc tam piemērota konkrētajam biznesam, tad mājas lapas dizains izmaksās salīdzinoši maz – būs nepieciešami logo, beneri uc. materiāli. Ja mājas lapas dizains un uzbūve tiek veidota individuāli, lai pastiprinātu konkrētā biznesa identitāti, dizaina izveides cenas var sākties no vairākiem simtiem vai pat tūkstošiem.


Logo izstrāde

Piedāvājam uzņēmuma logotipa izstrādi un reklāmas materiālu izstrādi par pieņemamām cenām.

Mēs izstrādājam dažāda veida grafiskos materiālus:

  • Vienkāršus logo;
  • Logo ar vairākiem variantiem;
  • Facebook reklāmas bannerus;
  • Dažāda veida reklāmas bannerus, kustīgos gif, html5;
  • Kā arī dažāda veida dizaina materiālus.

Grafiskais dizains

Grafiskā dizaina izstrāde sevī ietver pilnu uzņēmuma dizaina tēlu izstrādi, kas ietver gan mājas lapas dizaina izstrādi, logo izstrādi, banneru izstrādi un citu grafisko materiālu izstrādi, kā vizītkaršu izstrādi, brošūru izstrādi, uzņēmuma stila izstrādi, uzņēmuma identitātes izstrādi.

Mūsu grafiskie dizaineri ir ļoti talantīgi un spēs realizēt Jūsu velmes un idejas, pielietojot mūsdienu tendences, dizaina attīstību un lietojamību. 


Web dizains

Web dizains attiecas uz tīmekļa vietnes izstrādes, nevis programmatūras izstrādes aspektiem. Web dizaineris strādā pie vietnes izskata, izkārtojuma un dažos gadījumos arī satura. Vietnes izskats ietver izmantotās krāsas, fontus un attēlus.

Izstrādājot mājas lapas dizainu, mēs ņemam vērā šādas lietas:

  • Viegls un ērts interfeiss;
  • Uzņēmumu galveno informāciju, svarīgāko informāciju ērtu un saprotamu atspoguļošanu;
  • Viegla tekstuālā satura uztveršana mājas lapas apmeklētājiem;
  • Izstrādātāis dizains atbilst mūsdienu standartiem un prasībām.

Nepieciešama papildus informācija vai vēlies pieteikt projektu? Sazinies ar mums!