Mājas lapu izstrāde paredz ļoti daudz tehnisku zināšanu, izstrādes procesus, tāpēc, lai veiksmīgi noritētu mājas lapas izstrāde, uzticiet šo uzdevumu mums. Pieteikt izstrādi.

Kam pievērst uzmanību, izstrādājot mājas lapu?

Uzsākot mājas lapu izstrādi, liela uzmanība tiek vērsta mājas lapas funkcionālajai un vizuālajai daļai. Tik pat svarīgs ir arī saturs, kas tiek ievietots mājas lapā – tas klientiem radīs priekšstatu par pašu uzņēmumu.

Kā notiek mājas lapu izstrāde?

Mājas lapas izstrādes procesu var iedalīt četros lielos soļos. Tie ietver nepieciešamās informācijas apkopošanu, ideju apstrādi, kā arī mājas lapas dizaina izstrādi.

Informācijas apkopošana

Sākumā uzsākam sarunu ar Jums kā potenciālo klientu un noskaidrojam visu nepieciešamo informāciju par to, kā tieši sākumā, Jūsuprāt, darbojas mājas lapā un kādus biznesa mērķus esat izvirzījis.

Ideju apstrāde

Pēc detalizētas informācijas saņemšanas, mēs piedāvājam savu skatījumu kā papildinājumu Jūsu idejai, projektam un sniedzam kopējo idejas, projekta novērtējumu un piedāvājam arī mūsu idejas realizēt Jūsu projektā, līdz ar to, Jūs iegūstat pievienoto vērtību, nevis tikai parastu mājas lapu.

Mājas lapas dizaina sagatavošana

Nākošais solis sākas ar mājas lapas dizaina izstrādi, kuras laikā mēs noskaidrojam Jūsu vēlmes, kas skar tieši mākslinieciskās lietas. Nosūtam dizainu aptaujas anketu, kura satur plašāku informāciju par to, kādās krāsās Jūs vēlētos izstrādāt mājas lapu, kādas mājas lapas Jums patīk, kādas “odziņas” jeb speciālos efektus Jūs vēlētos iekļaut mājas lapā.

Mājas lapas dizaina izstrāde

Kad esam saņēmuši Dizainu izstrādes anketu, tiek uzsākts aktīvs darbs pie dizaina izstrādes. Sākumā nosūtam Jums pirmo mājas lapas atvērumu, pirmo skatu, kopskatu un konsultējamies, uzklausām Jūsu viedokli. Šajā laikā tiek veikts dizainu darbu saskaņošana ar Jums. Tiklīdz kopskats, sākumlapa ir apstiprināta, notiek nākošo nepieciešamo dizainu skatu izstrāde un tam seko visu dizainu apstiprināšana. Tiklīdz dizains tiek pilnīgi pabeigts, tā dodamies pie otrās fāzes, jeb daļas, dizainu maketu izstrāde – PSD – HTML konvertācija.

Izstrādātās mājas lapas uzturēšana

Būtiski atcerēties, ka mājas lapa ir vairāk pakalpojums nevis produkts. Darbs pie tās nebeidzas līdz ar tās publicēšanu. Mājas lapu nepieciešams arī uzturēt. Lai mājas lapa efektīvi darbotos, to regulāri nepieciešams uzraudzīt, papildināt un mainīt tajā esošu novecojušo informāciju.