Mājas lapa ir konkrētas informācijas kolekcija, ko nodrošina tīmekļa vietne un kas lietotājiem tiek parādīta tīmekļa pārlūkprogrammā. Tā var kalpot kā uzņēmuma vizītkarte, kas nodrošina visu nepieciešamo informāciju un iespēju sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem.


Ko ietver mājas lapas izstrāde?

Mājas lapas izstrāde var ietvert gan vienkāršas statiskas mājas lapas izstrādi, gan sarežģītas web aplikācijas izveidi vai pat sociālo tīklu izveidi. Izstrādes process ietver dizaina izveidi, programmēšanas darbus, kā arī satura ievietošanu un citas nianses. Profesionāla mājas lapas izstrāde palīdzēs nodrošināt tās netraucētu darbību un palielināt apmeklētāju skaitu.


Kam pievērst uzmanību, izstrādājot mājas lapu?

Uzsākot mājas lapu izstrādi, liela uzmanība tiek vērsta mājas lapas funkcionālajai un vizuālajai daļai. Tik pat svarīgs ir arī saturs, kas tiek ievietots mājas lapā – tas klientiem radīs priekšstatu par pašu uzņēmumu.

Mājas lapu izstrāde paredz ļoti daudz tehnisku zināšanu, tāpēc, lai mājas lapas izstrāde noritētu veiksmīgi, uzticiet šo uzdevumu mums! Pieteikt izstrādi.


Kā notiek mājas lapu izstrāde?

Mājas lapas izstrādes procesu var iedalīt četros lielos soļos. Tie ietver nepieciešamās informācijas apkopošanu, ideju apstrādi, kā arī mājas lapas dizaina izstrādi.

Informācijas apkopošana

Lai noskaidrotu kopējo ainu par mājas lapas vīziju, sākumā tiek veikta informācijas apkopošana. Šajā posmā noskaidrojam visu nepieciešamo informāciju par to, kā sākumā, Jūsuprāt, jādarbojas mājas lapai un kādus biznesa mērķus esat izvirzījis.

Ideju apstrāde

Pēc detalizētas informācijas saņemšanas, mēs piedāvājam savu skatījumu kā papildinājumu Jūsu projektam. Mēs sniedzam kopējo projekta novērtējumu un piedāvājam to papildināt ar mūsu ieteikumiem, kas radušies no vairāk kā 10 gadu pieredzes mājas lapu izstrādē.

Mājas lapas dizaina sagatavošana

Nākošais solis sākas ar mājas lapas dizaina izstrādi, kuras laikā mēs noskaidrojam Jūsu vēlmes un vīzijas par mājas lapas dizainu. Šajā posmā tiek veidotas skices un mājas lapas struktūra. Kad skices un mājas lapas struktūra ir pilveidota un apstiprināta, tiek uzsākti pašas mājas lapas izveides darbi.

Mājas lapas dizaina izstrāde

Šajā posmā pēc skicēm un mājas lapas struktūras tiek aktīvi veidots mājas lapas dizains. Izstrādes procesā informējam par sasniegto. Šajā posmā parasti rodas jaunas idejas un papildinājumi, tāpēc svarīgi tam ieplānot nedaudz vairāk laika.


Izstrādātās mājas lapas uzturēšana

Būtiski atcerēties, ka mājas lapa ir vairāk pakalpojums nevis produkts. Darbs pie tās nebeidzas līdz ar tās publicēšanu. Mājas lapu nepieciešams arī uzturēt. Lai mājas lapa efektīvi darbotos, to regulāri nepieciešams uzraudzīt, papildināt un mainīt tajā esošu novecojušo informāciju.

Bāzei, uz kuras veidota mājas lapa var būt nepieciešami arī dažādi atjauninājumi, rezerves kopijas, drošības pārbaudes. Lai viss ritētu gludi un mājas lapa vienu dienu neapstātos – piedāvājam arī mājas lapas apkalpošanu!

Nepieciešama papildus informācija vai vēlies pieteikt projektu? Sazinies ar mums!