Mēs nodrošinam pilnu Mājas lapas SEO optimizāciju un uzlabošanu, koncentrējoties galvenokārt uz mājas lapas tehnisko SEO, kas viens no specīgākajiem veidiem kā panākt vēlamu rezultātu par viszemāko cenu. Ar mūsu piedāvājumu un stratēģiju Jūs paši esat sava SEO pozīcijas noteicēji.

SEO pakalpojumi

  1. Atslēgvārdu analīze un to ikdienas monitorizēšana
  2. Konkurentu SEO analīze, izpēte
  3. Mājas lapas optimizācija – ātruma ielāde, uzlabošana, mobilo telefonu pielāgošana un atbalsts
  4. Satura optimizācija un veidošana – sniedzam konsultācijas, kā pareizi strādāt ar mājas lapas saturu, lai tas būtu specīgs priekš SEO.
  5. Mājas lapas apmeklējuma palielināšana, lietotāju uzturēšanās lapā laika uzlabošana (average session duration)
  6. Ārējo resursu optimizācija, backlinks, trafiku analīze.
  7. HTTPS ieviešana

Izvēloties mūsu pakalpojumu, Jūs iegūstiet arī zināšanas, kā darboties pareizi ar mājas lapas saturu, kam pievērst uzmanību, dažādus knifus kā palielināt mājas lapas apmeklētību, pakalpojumu iegādi, konversijas palielināšanu.

SEO atslēgvārdu izpēte

Jūs ikdienas saņemsiet atskaiti par Jūsu atslēgvārdu rezultātiem, to kāpumiem un kritumiem, kā arī detalizētu konkurentu atslēgvārdu pozīcijas kāpumus un kritumus.

Cik izmaksā SEO pakalpojums? 

Mūsu plāna izmaksas ir 250 EUR.

Klientu atsauksmes

Mixmax.lv – Sadarbojoties ar Styleweb.lv mums bija nepieciešamība uzlabot mūsu mājas lapu un ļoti svarīgi mums bija atrasties SEO rezultātos augstu ar konkurētiem atslēgas vārdiem. Pateicoties ieteikumiem, darbībām nepilnu mēnešu laikā esam sasnieguši ļoti labus rezultātus. Esam pilnībā apmierināti ar SEO pakalpojumu, jo mēs paši varam veidot saturu, to optimizēt ņemot vērā izstrādātās vadlīnijas.

Mixmax.lv sasniegtie rezultāti:

SEO Pakalpojumi

SEO pozīcijas

Un kā tad mums ar mums pašiem? Lai mēs varētu nodrošināt šo pakalpojumu, mēs esam veikuši ilgstošu analīzi, mācījušies un attīstījušies.

SEO optimizācija