SEO pakalpojumi un optimizācija

Mūsdienu digitālajā pasaulē un mājas lapu / interneta veikalu jūrā ir viegli palikt nepamanītam. SEO optimizācija palīdzēs uzlabot mājas lapas vai interneta veikala atrašanās vietu meklējumprogrammās.

Vēlies sasniegt augstākus rezultātus un parādīt savu vietni pirmajās Google lapās noteiktiem atslēgas vārdiem? Nodrošinām pilnu mājas lapas vai interneta veikala SEO optimizāciju un uzlabošanu. Ar mūsu piedāvājumu un stratēģiju Jūs paši esat sava SEO pozīcijas noteicēji!

SEO pakalpojumi

  • Atslēgas vārdu analīze un monitorings
  • Konkurentu SEO analīze, izpēte
  • Mājas lapas optimizācija – ātruma uzlabošana, mobilo telefonu pielāgošana un atbalsts
  • Satura optimizācija un veidošana – sniedzam konsultācijas, kā pareizi strādāt ar vietnes saturu
  • Copywritings, SEO draudzīga satura izveide
  • Vietnes apmeklējuma palielināšana
  • Ārējo resursu optimizācija, backlinks, trafiku analīze
  • HTTPS ieviešana

Izvēloties mūsu pakalpojumu, Jūs iegūstiet arī zināšanas, kā darboties pareizi ar mājas lapas vai interneta veikala saturu, kam pievērst uzmanību, dažādus ieteikumus kā palielināt vietnes apmeklējumu un veicināt produktu vai pakalpojumu iegādi.

SEO optimizācijas monitorings

Lai sekotu līdzi SEO optimizācijas izmaiņām, piedāvājam katru nedēļu nosūtīt atskaiti par atslēgas vārdu rezultātiem, to kāpumiem un kritumiem vietnē. Šādi rezultāti palīdzēs noteikt, kad būs nepieciešams veikt satura izmaiņas un papildināt to.

Reklāmas tekstu veidošana jeb copywritings

Mūsdienu digitālā vide ir pārpildīta ar informāciju. Kā izcelties un atšķirties no konkurentiem? Veidojot interesantu, piesaistošu un noderīgu saturu! Atcerieties, ka mājas lapa vai interneta veikals ir konsultants, kas sniedz informāciju par Jūsu uzņēmumu vai pārdod tā produktus 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā visu gadu bez apstājas. Saturs tiek veidots ne tikai SEO nolūkiem un vietnes apmeklējuma uzlabošanai, bet arī informācijas nodošanai. Nepieciešama satura izveide? Sazinies ar mums – mēs palīdzēsim būt redzamiem un izcelties digitālā satura jūrā!

Nepieciešama papildus informācija vai vēlies pieteikt projektu?

Sazinies ar mums