Vai Jūs zināt, kurās pozīcijās atrodās Jūsu mājas lapa un kādi ir Jūsu nozares visefektīvākie atslēgas vārdi? Atslēgvārdu izpēte un SEO optimizācija ir būtiska ikvienam biznesam.

seo

Mēs piedāvājam Jums detalizētu konkurentu izpēti, SEO galveno atslēgas vārdu izpēti, lai Jūs būtu soli priekša Jūsu konkurentiem vienmēr un visur.

SEO atslēgvārdu izpētes process

Mēs analizējam Jūsu mājas lapas stiprās un vajās puses un tās salīdzinam ar Jūsu konkurentiem. Līdz ar to, mēs iegūstam ļoti vērtīgus datus un darba plānu, kas būtu jāizdara, gan mājas lapas satura ziņā, gan mājas lapas tehniskā uzbūvē, lai šos trūkumus novērstu, attīstītu un padarītu Jūsu mājas lapu labāku.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Atrodoties Google TOP rezultātos, Jums būs lielākas iespējas iegūt vairāk apmeklētāju un potenciālo klientu.
Jūs varat efektīvāk samazināt reklāmas budžetu, jo Jums nebūs nepieciešams tērēt reklāmas budžetu Adwords reklāmās un kampaņās.

Šī gada SEO pakalpojumi Jums ir pieejami jau šodien, esi soli priekšā citiem.

Izvēloties mūsu pakalpojumu, Jūs ikdienas saņemsiet atskaiti par Jūsu atslēgvārdu rezultātiem, to kāpumiem un kritumiem, kā arī detalizētu konkurentu atslēgvārdu pozīcijas kāpumus un kritumus.

SEO optimizācija

seo optimizācija

Mūsu komanda piedāvā šādus SEO pakalpojumus:

  1. Atslēgvārdu analīze un to ikdienas monitorizēšana;
  2. Konkurentu SEO analīze, izpēte;
  3. Mājas lapas optimizācija – ātruma ielāde, uzlabošana, mobilo telefonu pielāgošana un atbalsts;
  4. SEO optimizācija, satura veidošana;
  5. Mājas lapas apmeklējuma palielināšana, lietotāju uzturēšanās lapā laika uzlabošana;
  6. Ārējo resursu optimizācija, backlinks, trafiku analīze.
  7. HTTPS ieviešana

Mēs nodrošinam pilnu Mājas lapas SEO optimizāciju un uzlabošanu, koncentrējoties galvenokārt uz mājas lapas tehnisko SEO, kas viens no specīgākajiem veidiem kā panākt vēlamu rezultātu par viszemāko cenu. Ar mūsu piedāvājumu un stratēģiju Jūs paši esat sava SEO pozīcijas noteicēji.

Izvēloties mūsu pakalpojumu, Jūs iegūstiet arī zināšanas, kā darboties pareizi ar mājas lapas saturu, kam pievērst uzmanību, dažādus knifus kā palielināt mājas lapas apmeklētību, pakalpojumu iegādi, konversijas palielināšanu.

SEO optimizācija nav vienas nedēļas darbs – tas ir ilgstošs process. Sāciet jau šodien! Sazinies ar mums!