fbpx

+371 27124578 | info@styleweb.lv

Pieteikt projektu
Pakalpojumi

PSD – HTML izstrāde

PSD uz HTML Responsive izstrāde. Teicama kvalitāte, termiņi un garantija. Front-End izstrāde.

Front-End programmēšana

Piedāvājam arī PSD – HTML5 konvertācijas pakalpojumus (dizainu griešana). HTML makets tiek veidots pēc visiem standartiem, tiek labi komentēts, kā arī tiek nodrošināts populārāko pārlūku atbalsts. Esam realizējuši vairāk nekā 255 konvertācijas projektu.

Mājas lapu Front-End programmēšana nozīmē to, ka Jums ir izveidots mājas lapas dizains, grafiskais dizains kurš tālāk tiek pārvērst HTML5 kodā, jeb dizainam tiek piešķirta funkcionalitāte. Tālāk, kad ir izveidots dizains un tas ir izstrādāts HTML formātā, lapa tiek nodota programmētāju rokās, kuri tālāk izstrādā pilnu funkcionālo daļu, izveido satura vadības sistēmu (CMS) vai kā citādi piešķir Jūsu mājas lapai dažādas iespējas un lapa kļūst pilnvērtīgi lietojama.

Mūsu mājas lapa un visi pakalpojumi ir radušies ar pieredzi veicot mūsu darbus, jo sākuma pamatnodarbošanās pirms vairāk nekā 10 gadiem bija tieši HTML maketu izstrāde sadarbojoties ar tādām aģentūrām kā mediaparks.lv, ithouse.lv, digibrand.lv, efumo.lv, līdz ar to mēs varam nodrošināt augstas Front-End izstrādes prasības.

Front-End izstrāde, programmēšana

Strādājam ar PSD, Skech, Adobe XD, Fragma platformām. Varam sagriest dizainu arī no JPB bildes, AI, PDF failiem (izmaksas lielākas).

Tehnoloģijas ko izmantojam: JQuery, Boostrap, SASS, LESS, TWIG, Angular.js, bet pārsvarā visiem jau vajag vienu, lai risinājums ir atbilstošs, strādā pareizi ir ērti lietojams Back-End lietotājiem, struktūra ir pārdomāta, attīstāma, papildināma bez problēmām.

Šobrīd esam vieni no vadošajiem HTML programmētājiem Latvijā.

PSD – HTML pakalpojumu izmaksas, protams atkarīgs no projekta, redzot tikai reālo projektu, visus skatus, varam Jums sastādīt detalizētu izmaksu tāmi.

Dizainu griešana no normāliem datu avotiem

WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly