Mūsu piedāvājumā ir arī PSD – HTML izstrāde (dizainu griešana). Griezums tiek veidots pēc visiem standartiem, tiek labi komentēts, kā arī tiek nodrošināts populārāko pārlūku atbalsts. Esam realizējuši vairāk nekā 255 konvertācijas projektu.

Kas ir PSD – HTML izstrāde?

PSD – HTML izstrāde

Daļa mājas lapu vispirms tiek izveidotas Photoshop formātā (PSD), un pēc tam pārveidotas par kodu, izmantojot HTML (vai arī, piemēram, CSS un Javascript). Photoshop vietā var arī bū citas programmas, kā piemēram, Pixelmator vai GIMP, taču pārveidošanas process paliek tas pats. Mājas lapu griešana nozīmē to, ka Jums ir izveidots mājas lapas dizains, kurš tālāk tiek pārvērst kodā, jeb dizainam tiek piešķirta funkcionalitāte.

Tālāk, kad ir izveidots dizains un tas ir izstrādāts HTML formātā, lapa tiek nodota programmētāju rokās, kurš tālāk izstrādā pilnu funkcionālo daļu, izveido satura vadības sistēmu (CMS), vai kā citādi piešķir Jūsu lapai dažādas iespējas un lapa kļūst pilnvērtīgi lietojama. Mūsu mājas lapa un visi pakalpojumi ir radušies uzkrājot pieredzi no paveiktajiem dabiem. Mūsu sākuma pamatnodarbošanās pirms vairāk nekā 10 gadiem bija tieši HTML maketu izstrāde.

PSD – HTML izstrāde

Kāpēc PSD – HTML izstrāde tiek izmantota?

Daži uzskata, ka PSD – HTML izstrāde ir nedaudz novecojusi metode. Tomēr tā ir dzīvotspējīga Web dizaina izveides opcija. Ir ļoti daudz iemeslu, kāpēc Photoshop vēl joprojām ir ļoti noderīgs Web dizaina izstrādē:

  • Izmantojot Photoshop, var lieliski vizualizēt savu projektu, lai palīdzētu vieglāk saprast kopējo noformējumu;
  • Photoshop ļauj izveidot izveidot ļoti precīzu (pat pa pikseļiem) dizainu, kas atbilst daudzām augstas kvalitātes prasībām;
  • Izmantojot Photoshop, iespējams izveidot pilnīgi unikālu dizainu.

Turklāt, neskatoties uz ilgo procesu, PSD pārvēršana HTML nodrošina augstas kvalitātes kodu. Tas ir svarīgs ērtai un vieglai mājas lapas apkopei.

Front-End izstrāde, programmēšana

Strādājam ar PSD, Skech, Adobe XD, Fragma platformām. Varam sagriest dizainu arī no JPB bildes, AI, PDF failiem (izmaksas lielākas).

Tehnoloģijas ko izmantojam: JQuery, Boostrap, SASS, LESS, TWIG, Angular.js, bet pārsvarā visiem jau vajag vienu, lai risinājums ir atbilstošs, strādā pareizi ir ērti lietojams Back-End lietotājiem, struktūra ir pārdomāta, attīstāma, papildināma bez problēmām.

PSD – HTML pakalpojumu izmaksas, protams atkarīgas no projekta, redzot tikai reālo projektu, visus skatus, varam sastādīt detalizētu izmaksu tāmi.

Vēlies noskaidrot sīkāku informāciju par pakalpojumiem, ko piedāvājam? Sazinies ar mums!