Efektīva interneta veikala izstrāde ir būstika ikviena mūsdienīga produktu pārdošanas biznesa sastāvdaļa. Veiksmīgs interneta veikals spēj ievērojami palielināt pārdošanas apjomus. Kā tādu izveidot? Kas jāņem vērā efektīva interneta veikala izstrādes procesā?

Mūsdienu interneta veikali

Interneta veikalu izstrāde laika gaitā ir kļuvusi salīdzinoši ātra un vienkārša. Mūsdienās ir ļoti daudz interneta veikalu izstrādes sistēmas, kā piemēram, Woocommerce, OpenCart, Nomas Veikals, kas ļauj izveidot savu interneta veikalu pat vienas dienas laikā. Tomēr, lai izveidotu efektīvu interneta veikalu, nepieciešams pievērst uzmanību dažādām niansēm.

Veiksmīga interneta veikala izstrāde

interneta veikala izstrāde
  • Atsauksmes par produktiem. Mūsdienu klientam ir būtiski, ko par produktu domā citi. Atsauksmes var pārliecināt par produkta iegādi.
  • Kvalitatīvi produktu apraksti. Iepērkoties dzīvē klientam ir iespēja aplūkot sev svarīgās produktu nianses, tādēļ, iepērkoties, interneta veikalā, būtiska sastāvdaļa būs produktu apraksti. Kvalitatīvi produktu apraksti palīdzēs klientu pārliecināt par pirkuma iegādi.
  • Kvalitatīvi attēli. Uzticību interneta veikalam rada vairāki faktori. Viens no tiem ir kvalitatīvi produktu attēli. Kvalitatīvi produktu attēli ļauj klientam pilvērtīgāk aplūkot produktu, tā detaļas.
  • Kvalitatīvs dizains. Vairumam klientu iespaidu par interneta veikalu radīs tā dizains. Kvalitatīvs dizains var ievērojami palielināt uzticamības sajūtu.
interneta veikalu izstrāde
interneta veikalu izstrāde
  • Ieteiktie produkti. Lai paildzinātu klienta laiku mājas lapā, kā arī palielinātu iespēju iegādāties papildus produktus, būtiski katram produktam piemērot pārdomātu ieteikto produktu sarakstu.
  • Vienkārša navigācijas sistēma. Lai klients neapmulstu, atrastu sev visu nepieciešamo, būtiski izveidot vienkāršu un saprotamu navigācijas sistēmu. Navigācijas sistēmu var salinkot ar citām sadaļām, lai no vienas produktu sadaļas klients nonāktu citā, bet ar to saistītā.
  • Vienkāršs apmaksas process. Lai radītu klientam uzticību, ka viņa kartes dati ir drošās rokās, apmaksas procesam ir jābūt pēc iespējas vienkāršākam, ātram un jānodrošina visi privātuma un drošības standarti.
  • Ātrs ielādes laiks. Mūsdienās interneta pieslēgumi ir visai ātri, tādēļ bieži neaizdomājamies par interneta veikala ielādes laiku. Taču, jāņem vērā, ka, lai paildzinātu klienta apmeklējuma laiku lapā, tai jāstrādā ātri, bez liekiem gaidīšanas laikiem un kļūdām.
interneta veikalu izstrāde

Interneta veikala izstrādes sistēmas izvēle

Interneta veikala izstrāde ir būtiska jebkuram mūsdienīgam biznesam, kurš pārdod preces. Tirgū ir pieejamas dažādas sistēmas, uz kurām iespējams veidot interneta veikalu. Populārākās no tām ir Woocommerce, OpenCart, kā arī Latvijā veidotais Nomas Veikals.

Sistēmas izvēle, uz kuras būvēt savu interneta veikalu, ir ļoti būtiska. Pareiza sistēmas izvēle ir jebkura veiksmīga, efektīva un pilnvērtīgi funkcionējoša interneta veikala pamatā.

Pirms veiciet interneta veikala izveidi – veltiet laiku sistēmas izvēlei, iepazīstieties ar to un apzinieties to visas priekšrocības un trūkumus!

Svarīgi ņemt arī vērā faktoru, ka dažkārt tieši lokāli veidotas sistēmas, kas veidotas konkrētiem tirgiem, ņemot vērā konkrētās valsts nianses, spēs sasniegt klientus efektīvāk kā globālās sistēmas, kurām nepieciešams ieguldīt ilgāk laiku, lai tās pielāgotu konkrētās valsts tirgum.

Par populārākajām interneta veikala izstrādes sistēmām lasi mūsu bloga rakstā – Interneta veikalu veidi – kuru izvēlēties?