Čatbots ir lielisks palīgs, kas atvieglo ikdienas darbu un ir noderīgs ikvienam biznesam. Styleweb.lv komanda palīdzēs izveidot čatbotu Jūsu mājas lapai, interneta veikalam.

Kas ir čatbots?

Čatbots ir datorprogramma, kas simulē cilvēka sarunu, izmantojot balss komandas vai atbildot ar tekstu ziņu formātā. Čatbots ir mākslīgā intelekta funkcija, kas patstāvīgi spēj atbildēt uz konkrētiem jautājumiem bez cilvēka iejaukšanās.

Tas ir palīgs, kurš Jūsu vietā atbild mājas lapas apmeklētājam pēc iepriekšēja scenārija, jeb izdomāta skripta.

Čatbota iespējas ir neierobežotas. Jūs paši varat izveidot savu Čatbotu ātri un vienkārši, vai uzticēt Jūsu bota izveidi Styleweb komandai.

Ar Čatbotu Jūs atvieglojat tehniskā atbalsta cilvēku ikdienas darbu un variet komunikācijas resursus izmantot vēl efektīvāk.

Čatbota iespējas

Čatbots

Kādas ir galvenās čatbota funkcijas?

  • Pieņemt klientu pasūtījumus;
  • Sniegt tehnisko atbalstu un atbildēt uz klientu jautājumiem;
  • Ievākt dažāda veida informāciju no mājas lapas, interneta veikala apmeklētājiem;
  • Automātiski piedāvāt uzņēmuma pakalpojumus, atkarībā no klienta uzvedības;
  • Piedāvāt atlaižu kodu, ja lietotājs veic kādu darbību, piemēram, pamet pirkuma grozu vai vairākas reizes ir apmeklējis mājas lapu, bet nav izlēmis līdz galam, vai vēlas pasūtīt pakalpojumu vai produktu.

Ar Čatbota iespējām Jūs varat palielina pārdošanas apjomus līdz pat 30%!

Čatbota pārvaldību iespējams uzstādīt gan datorā, gan viedtālrunī. Jūsu mājas lapas atbalsts nepalidīs garām nevienu klienta ziņojumu.

Čatbots kopā ar Livechat Jums pavērs jaunas iespējas un veidu, kā komunicēt ar klientiem interneta vidē.

Lai uzzinātu vairāk par Čatbota iespējām, pielietojumu, uzstādīšanu un integrēšanu Jūsu mājas lapā, sazinieties ar mums.