Bezmaksas mājas lapa no sagatavēm ir labs risinājums, ja Jums ir ierobežots budžets mājas lapas izstrādei. Mēs piedāvājam iegādāties kādu no 4000 lieliskām mājas lapas, interneta veikala, uzņēmumu lapas sagatavēm no Envanto. Kopīgi ar Jums izvēlamies sagatavi, ko tālāk attīstīt un izveidot pilnvērtīgu, funkcionējošu mājas lapu tieši Jūsu biznesa vajadzībām.

Bezmaksas mājas lapa no sagatavēm

Bezmaksas mājas lapas sagatave ir lielisks risinājums, kā samazināt mājas lapas veidošanas izmaksas. Gatava mājas lapas sagatave var ievērojami paātrināt mājas lapas izveides procesu. Tajā nepieciešams pielāgot izvēlētās krāsas, fontus, multimedijas failus, izveidot struktūru, pievienot saturu un mājas lapa gandrīz jau ir gatava!

Sagatavju izmaiņas

Sagatavēm var veikt virkni izmaiņu. Kā piemēram, nomainīt krāsu, ievietot Jūsu logo, latviskot to no angļu valodas uz latviešu valodu, HTML sagatavēm iespējams uzstādīt WordPress CMS sistēmu. Jūs maksājiet tikai par sagataves iegādi un mūsu patērēto laiku, lai sagatavi pielāgotu Jūsu vajadzībām.

bezmaksas mājas lapa
  • Iespējama mājas lapas fontu maiņa;
  • Iespējama mājas lapas krāsu maiņa;
  • Iespējama grafisko elementu, attēlu maiņa;
  • Iespējama izveidot HTML maketiem WordPress CMS administrācijas sistēmu;
  • Iespēja latviskot angliskos nosaukumus;
  • Iespēja ievietot Jūsu logo;
  • Iespēja izveidot daudzvalodu atbalstu kopā ar satura vadības sistēmu.

Ja Jūs esiet izlēmuši izmantot sagataves piedāvājumus, vispirms būtu nepieciešams apspriest Jūsu projekta nianses, lai pēc iespējas labāk spētu Jums palīdzēt izvēlēties konkurēto sagatavi.

Individuālu mājas lapu izstrāde

Piedāvājam arī individuālu mājas lapu izstrādi. Vēlies unikālu mājas lapu? Mūsu speciālistu komanda, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes, ieceres, kā arī biznesa specifikācijas, to var izveidot!

Uzsākot mājas lapu izstrādi, mēs lielu uzmanību pievēršam tieši mājas lapas funkcionālajai un vizuālajai daļai. Taču, nevar aizmirst, ka tik pat svarīgs ir arī saturs, kas tiek ievietots mājas lapā – tas klientiem radīs priekšstatu par pašu uzņēmumu.

Būtiski atcerēties, ka mājas lapa ir vairāk pakalpojums nevis produkts. Darbs pie tās nebeidzas līdz ar tās publicēšanu. Mājas lapu nepieciešams arī uzturēt. Lai mājas lapa efektīvi darbotos, to regulāri nepieciešams uzraudzīt, papildināt un mainīt tajā esošu novecojušo informāciju.

Vēlies noskaidrot vairāk? Sazinies ar mums!