Responsive jeb adaptīvs mājas lapas dizains (RWD) ir dizains, kas nodrošina mājas lapas pielāgošanu dažādās ierīcēs ar dažādiem ekrānu izmēriem. Mājas lapas izveide pēc adaptīva dizaina principiem mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, kad vairums klientu izmanto viedtālruņus, ir īpaši svarīga. Tā mājas lapu pielāgos ikvienai klienta ierīcei, padarot to vizuāli patīkamu un pilnībā funkcionējošu.

Kādēļ nepieciešama adaptīvas mājas lapas izveide?

Ko tad īsti nozīmē adaptīvs? Adaptīvs ir tāds, kas spēj ātri pielāgoties jebkurai situācijai, kā arī reaģēt uz to. Tāpat arī adaptīvs mājas lapas dizains automātiski pielāgosies jebkuras ierīces ekrāna izēriem neatkarīgi no tā, vai tas ir stacionārais dators, portatīvais dators, planšetdators vai viedtālrunis. Adaptīvs dizains var paildzināt laiku, ko mājas lapas apmeklētāji pavada mājas lapā. Tas var arī uzlabot mājas lapas reitingus dažādās interneta meklētājprogrammās, kā piemēram, Google.

Kā notiek adaptīvas mājas lapas izveide?

mājas lapas izveide
  1. Tiek veidota mājas lapas struktūra un saturs;
  2. Tiek pielāgoti multimediju failu izmēri;
  3. Tiek pārbaudīts, vai virsraksti un teksi arī pielāgosies dažādiem ekrānu izmēriem un būs viegli izlasāmi;
  4. Tiek pievienoti adaptīvi (responsive) meta tags HTML dokumentā.

Pilnīgi asaptīva mājas lapa nodrošīnās, ka tajā izvietotais saturs augstā kvalitātē, bez kļūdām parādīsies ikvienas ierīces ekrānā, tiks pielāgots tā izmēriem.

Adaptīvas mājas lapas izveide ar Styleweb

Izstrādājam gan jaunas lapas uz responsive, gan arī veicam esošas mājas lapas adaptācijas darbus uz responsīvo dizainu. Responsīvais dizains ļauj Jums saglabāt mājas lapas funkcionalitāti pilnā tā apmērā un pasniegt Jūsu mājas lapas saturu, informāciju daudz plašākam lietotāju lokam.

Pieaugošā mobilo lietotāju loks pasaulē sasniedz aizvien jaunus kāpumus un to vidu arī ir planšetdatoru lietotāji. Esiet priekšā konkurentiem un padariet Jūsu saturu daudz pieejamāku izvēloties Responsive mājas lapas, dizainu izstrādi.

Uzsākot mājas lapu izstrādi, liela uzmanība tiek vērsta mājas lapas funkcionālajai un vizuālajai daļai. Taču, tik pat svarīgs ir arī saturs, kas tiek ievietots mājas lapā – tas klientiem radīs priekšstatu par pašu uzņēmumu. Mūsu komanda spēs piedāvāt efektīvu mājas lapas izstrādes risinājumu.

Vēlies uzzināt vairāk? Sazinies ar mums!