fbpx

+371 27124578 | info@styleweb.lv

Pieteikt projektu
Pakalpojumi

Shopify interneta veikals

Mūsdienīgs un gaumīgs dizains. Mūsu mākslinieki spēs Jums radīt veiksmīgu, modernu un unikālu web dizainu.

Kas ir Shopify?

Shopify interneta veikals 1

Shopify ir E-komercijas platforma, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu interneta veikalu. Shopify uzsākt lietot ir viegli, salīdzinot ar citām interneta veikala izveides platformām.

Jūs varat pieteikties uz bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu veikalā Shopify, lai pats to pārbaudītu. Izmēģinājuma laikā jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmēģināt bezmaksas lietotnes Shopify un, ja jūs pietiekami reklamējat, veikt pirmo pārdošanu. Shopify cenas sākas no 9 USD mēnesī, ja izmantojat Lite plānu. Tomēr vairums pirmo reizi veikalu īpašnieku sākas ar Shopify pamata plānu, sākot no 29 USD mēnesī. Ja jūs jau kādu laiku vadāt uzņēmējdarbību, jūs varat izvēlēties Shopify, Advanced Shopify vai Shopify Plus atkarībā no jūsu biznesa vajadzībām.

Shopify administrēšana un pārvaldība

Jūsu tiešsaistes veikala administrācijas pusē atradīsiet visu pārskatu un funkciju klāstu, kas palīdzēs jums saprast, kā darbojas jūsu Shopify veikals. Vienā mirklī varat apskatīt pasūtījumu skaitu. Jūs varat atrast labākās produktu lapas. Un jūs pat varat skatīties savas vietnes apmeklētāju reāllaika skatu. Shopify ir visaptverošs rīks tiešsaistes mazumtirgotājam, ļaujot jums iegūt padziļinātu izpratni par visu jūsu tiešsaistes veikalu. Lai papildinātu savu Shopify interneta veikalu ar plašāku funkcionālo klāstu, Shopify piedāvā Shopify Apps, jeb vietni, kur Jūs variet iegādāties gan maksas, gan pieslēgt bezmaksas Shopify papildinājumus.

Shopify iespējas

Ja veidojat jaunu vietni, jums, iespējams, būs jāmaksā par tēmu (vietnes dizains / izskats). Bet veikalā Shopify jūsu veikalā automātiski tiek ielādēta bezmaksas tēma, kuru varat sākt pielāgot sev vēlamā veidā. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēlas tikai ienirt vai paspēlēties, lai redzētu, kādas ir iespējas. Jums pat ir brīvība pielāgot savu vietni sava zīmola stilam. Jūs varat izvēlēties bezmaksas fontus (jau instalētus veikalā) vai mainīt krāsu shēmu, pievienot savus fotoattēlus un daudz ko citu. Ir arī tūkstošiem e-komercijas tēmu fotoattēlu, kurus varat izvēlēties no Shopify fotogrāfiem. Jūs tos varat atrast savas Shopify tēmas sadaļā “bezmaksas attēli”. Turklāt jūs varat izmantot dažādus Shopify rīkus un izveidot labāku, jaudīgāku interneta veikalu.

Shopify lietošana

Veidojot Shopify veikalu, tas, ko jūs patiešām veidojat, ir bizness, nevis pasīva ienākumu plūsma. Uzņēmējdarbības uzsākšana nebūt nav viegli izdarāma lieta. Lai izdomātu, kā izmantot Shopify un izveidotu rentablu veikalu, nepieciešami eksperimentu mēneši. Var paiet zināms laiks, lai uzzinātu, kur administratora vietā atrodas katra jūsu veikala sadaļa vai kādas papildus aplikācijas un funkcijas Jums būtu nepieciešams izmantot. Lielākoties Shopify darbojas intuitīvi. Tas prasa tikai nelielu praksi.

Kā darbojas Shopify?

Shopify ir e-komercijas platforma, kas uztur (hostē) jūsu tiešsaistes veikalu. Tas palīdz organizēt jūsu veikala izskata izkārtojumu, izmantojot motīvus (kurus jūs varat brīvi modificēt vai mainīt, kā vēlaties). Tā piedāvā arī maksājumu apstrādi, kas ļauj pieņemt un saņemt samaksu par pārdotajiem produktiem. Shopify pieder populārā drukāšanas lietotne Oberlo, kas ļauj jums izvēlēties no miljoniem produktu, kurus varat sākt pārdot tajā pašā dienā, iepriekš nemaksājot par krājumiem.

Galu galā Shopify ļauj ne tikai izveidot tiešsaistes veikalu, bet arī sniedz ieskatu par klientiem, lai jūs varētu labāk apkalpot auditoriju. Tā kā ir tik daudz funkciju, tas galvenokārt ir jūsu veiksmīgais tiešsaistes veikala veidošanas rīks.

WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly